Price: 710kr
Screen Size: 5.8 inches Rear-Facing Camera: 12 megapixels Built-in Storage: 64 gigabytes Processor Model: Octa-Core Phone Memory (RAM): 4 gigabytes Screen Type: Super AMOLED HD Front-Facing Camera: 8 megapixels Rear-Facing Camera: 12 megapixels Condition: REFURBISHED WITH HEAVY SCREEN BURN. SCREEN BURN WILL BE VISIBLE WHEN USING PHONE
| Color | Black |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy S8 |
| Screen Size | 5.8" |
| Rear Camera | 12MP |
| Condition | Used - Good |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Samsung |
| SKU | sw260227000396588146471 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 5707540 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.